KURUMSALHAKKIMIZDA

Aldeon, tarım ve endüstriyel pazarlar için özel ve genel kimyasalların küresel tedarikçisidir. Çok çeşitli ana endüstriler grubuna özenle seçilmiş yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyoruz.
https://www.nicky.com.tr/wp-content/uploads/2021/11/about-us.png

Aldeon Kimya Standartları

Hakkımızda

Aldeon, tarım ve endüstriyel pazarlar için özel ve genel kimyasalların küresel tedarikçisidir. Çok çeşitli ana endüstriler grubuna özenle seçilmiş yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

PİYASALAR

Aldeon, aşağıdakiler gibi uygulamalara sahip müşteriler de dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriyel, belediye ve tarım pazarlarına hizmet vermektedir:

– Hayvan Besleme ve Sağlığı
– Gübreler/Toprak Değişikliği
– Zımpara Üretimi
– Metal Kaplama ve Terbiye
– Toprak İyileştirme
– Kauçuk ve Plastik
– Yapı Ürünleri
– Epsom Tuzları
– Atık Su Arıtma
– Bakır, Nikel, Altın ve Uranyum Madenciliği

Kurumsal merkezimiz İzmir/Türkiye’de bulunmaktadır. Özel uygulamanızda maksimum performans elde etmenize yardımcı olmak için Müşteri Hizmetleri ve Satış uzmanlarımızla iletişime geçin, iletişim sayfamızı ziyaret etmek için burayı tıklayın.

ARZ

Müşterilerimize yüksek kaliteli ve değerli faydalar sunmamıza yardımcı olmak için magnezya, bakır ve çinko bazlı ürünlerin üretimi için ortak girişim ortaklıkları kurduk.

Ayrıca dünyanın önde gelen kimyasal üreticilerinden bazılarının kaliteli ürünlerini gururla sunuyoruz.

Uzun vadeli ortaklarımızla yakın çalışıyoruz ve tedarik zincirindeki sürdürülebilirlik çalışmalarımıza önemli kaynaklar yatırıyoruz. Tüm endüstri gereksinimlerinin karşılandığından emin olmak için kapsamlı güvenlik ve kalite testleri yapıyoruz.

_

KALİTE POLİTİKASI

Kalite, Müşterilerimizin güvenine bağlıdır . Bu güven, kaliteli imajımıza ve sürekli olarak yüksek kaliteli ürünler sunma konusundaki itibarımıza dayanmaktadır.

Her bir Aldeon çalışanı, Aldeon Kalite Yönetim Sisteminin uygulanması yoluyla müşteriler için yüksek Kalite Standartlarının elde edilmesinde yer alır ve kendini adamıştır.

Sürdürülebilir bir şekilde değer yaratmak ve müşteri ve tüketici güvenini etkin ve verimli bir şekilde oluşturmak için Aldeon’da Kalite:

1. Politikalarımıza, ilkelerimize ve ilkelerimize saygı duyarak yem güvenliğini ve tam uyumu garanti etmek. Tam şeffaflık ile standartlar (TSE EN ISO 9001 ve GMP+ B3),

2. Değer verdikleri şeylere değer vererek ve her zaman beklentilerini karşılayan veya aşan ürün, sistem ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun edecek tercih ve tutarlılığı sağlamak
,

3. Rekabet avantajı sağlamak için sürekli iyileştirme yaklaşımımızı uygulamak için sürekli fırsatlar arayarak sıfır hata ve atık olmaması için çabalayın ve

4. Değer zincirimizin tamamında ve Kuruluşumuzun tüm seviyelerinde herkesin taahhüdünü yerine getirin .

_

ÇEVRE POLİTİKASI

Çevre Politikamız, çevrenin korunmasında sorumlu bir kurumsal vatandaş olmaktır. Yürürlükteki yasal ve diğer gereklilikleri karşılama veya aşma taahhüdü de dahil olmak üzere kabul edilen çevresel uygulamalara uymayı, çevre yönetim sistemimizde sürekli iyileştirme için çaba göstermeyi ve atık ve kirlilik oluşumunu en aza indirmeyi taahhüt ediyoruz.

Bu nedenle, çalışmalarımız üzerindeki çevresel etkiyi azaltmak için süreçlerimizi, malzemelerimizi ve insanlarımızı yöneteceğiz.

Aldeon aşağıdaki ana hedefleri belirledi:

 • Atıkları ve ambalajları azaltın, yeniden kullanın ve geri dönüştürün.
 • Enerji kullanımının verimliliğini artırın.
 • Yönleri, amaçları ve hedefleri sürekli gözden geçirin.
 • Müşterilerin, yetkililerin ve acentelerin gereksinimlerini anlayın.

Tüm çalışanlar, düzenli tartışma, iletişim ve eğitim yoluyla günlük işlerinde bu politikanın hedeflerini anlamaları ve uygulamaları için teşvik edilir.

_

SOSYAL SORUMLULUK

En yüksek kurumsal vatandaşlık ve sürdürülebilirlik standartlarına olan güçlü bağlılığımızın işimizi, iş gücümüzü ve faaliyet gösterdiğimiz toplulukları güçlendirdiğine inanıyoruz. Sosyal Sorumluluk, iş yapma şeklimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

 • Büyük yatırımlar yapmadan önce operasyonların potansiyel sosyal, kültürel ve çevresel etkilerini belirlemek ve anlamak için Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirmeleri yapıyoruz.
 • Faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki sosyal ve kültürel değişimlere katkılarımızı belirler, değerlendirir ve yerel toplulukların haklarına ve kültürlerine saygı göstermek için uygun stratejiler geliştiririz.
 • Özellikle eğitim ve sağlık alanlarında toplumsal kalkınmaya kalıcı katkılar sağlamak için ev sahibi hükümetler, sivil toplum, işletmeler ve diğer paydaşlarla işbirliği yapıyoruz.
 • Faaliyet gösterdiğimiz her yerde tüm insan haklarına saygı göstermeyi taahhüt ederiz.
 • Faaliyetlerimizin bir sonucu olarak ev sahibi topluluklarımız üzerindeki olumsuz çevresel, sağlık ve güvenlik etkilerini en aza indirmeye çalışıyoruz.
 • Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) İşyerinde Temel İlkeler ve Haklar Bildirgesini destekliyoruz.
 • Reşit olmayan çocukların iş gücümüzde çalıştırılmasına veya küresel operasyonlarımızın hiçbirinde zorla veya zorunlu çalıştırmaya izin vermeyiz.
 • Irk, renk, cinsiyet, yaş, cinsel yönelim, inanç, ulusal köken veya engellilik durumuna bakılmaksızın tüm çalışanlara ve iş başvurusunda bulunanlara çeşitliliğe ve eşit istihdam fırsatları sağlamaya kararlıyız.
 • Bir çalışanın veya çalışan adayının cinsel tacizi de dahil olmak üzere işyerinde tacizin hiçbir biçimine müsamaha göstermeyiz.
 • Çalışanlarımızın yürürlükteki yasalara, kurallara, düzenlemelere ve yerel geleneklere uygun bir şekilde toplu pazarlık yapmak amacıyla derneklere üye olma ve temsilci kuruluşları seçme hakkını tanır ve saygı duyarız.
 • Yetenekli, yetenekli ve enerjik bir iş gücüne sahip olduğumuzdan emin olmak için zorlu ve ödüllendirici kariyer fırsatları sağlamayı taahhüt ediyoruz.
 • Çalışanlara potansiyellerini en üst düzeye çıkarmaları için öğrenme fırsatları sağlıyor ve şirketin iş hedeflerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Meet Our Team of True Pet Lovers

Robert is a NYC native from the Upper East Side and takes care of our pups in Pawsitive Pet Hotel & Spa in Astroria, Queens.

He grew up with hamsters, fish and cats. In his free time, he loves to read, explore and do photography. He set up Help a Homeless Dog which is a charity that collects food, sleeping bags and medication for dogs living on the streets, distributes these vital items himself or via a homeless shelter.

Emilia Johnson

PET INSTRUCTOR

Peter Ronson

ASSISTENT

Barbra Stevens

FOUNDER
https://www.nicky.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/line_dots.png
https://www.nicky.com.tr/wp-content/uploads/2021/11/nickyfooter-kopya.png
Kurumsal
Mansuroğlu Mahallesi Ankara Caddesi No:81 K:5
+90 (232) 290 86 72
Pzt - Cmts: 9:00- 18:00
https://www.nicky.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/dots.png
https://www.nicky.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/dots.png
Bültene Abone Ol